Zahradnictví
Libor Gottvald
tel.: +420 604 127 030

Tvorba okrasných zahradních jezírek


Provádíme veškeré práce týkající se návrhů a realizací okrasných zahradních jezírek libovolné velikosti od odstranění porostu a vykopání díry až po instalace filtrů, osvětlení a dalších doplňků. Pokud s námi uzavřete smlouvu na dlouhodobější údržbu jezírka (pravidelné čištění, údržba rostlin apod.) poskytneme vám výrazné slevy.

Pokud máte zájem o naše služby, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 604 127 030. Po telefonické domluvě do 7 dnů zdarma přijedeme k Vám a sjednáme veškeré podrobnosti týkající se rozsahu prací a termínů jejich dokončení.
Po dohodnutí všech podrobností Vám vypracujeme podrobnou cenovou nabídku a po odsouhlasení ceny začneme ve sjednaném termínu provádět Vámi objednané práce.
Na veškeré námi provedené práce, námi dodané a zasazené rostliny a zařízení jezírek poskytujeme záruku 2 roky.
Pokud máte zájem o dlouhodobější údržbu jezírka, sjednáme rozsah této údržby, uzavřeme smlouvu a práce budeme provádět pravidelně v dohodnutých termínech (termíny je možno domlouvat i jednotlivě 14 dnů předem). Platba za tyto práce může být dle dohody prováděna po každé naší návštěvě nebo v měsíčních intervalech.

Malá ukázka jezírka


Více fotografií najdete v naší fotogalerii: