Zahradnictví
Libor Gottvald
tel.: +420 604 127 030

Úprava a údržba zeleně ve firemních areálech


Provádíme veškeré práce týkající se úpravy a údržby zeleně ve firemních areálech od vysekání (vykácení) stávajících porostů, úpravy terénu, rozboru a úpravy chemického složení půdy, oplocení pozemku, výstavbu chodníků a jezírek až po konečnou výsadbu dřevin a výsev trávníku. Při našich realizacích vycházíme z bohatých zkušeností v oblasti tvorby zahrad a pečlivě vybíráme rostliny od ověřených a dlouholetých dodavatelů. Dodáváme především rostliny pěstované v České republice.

V případě Vašeho zájmu, se o Váš areál budeme starat v pravidelných časových intervalech (pravidelné sekání trávy, stříhání stromků a keřů apod.).

Pokud máte zájem o naše služby, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 604 127 030. Po telefonické domluvě do 7 dnů zdarma přijedeme k Vám a sjednáme veškeré podrobnosti týkající se rozsahu prací a termínů jejich dokončení. Po dohodnutí všech podrobností Vám vypracujeme podrobnou cenovou nabídku a po odsouhlasení ceny začneme ve sjednaném termínu provádět Vámi objednané práce.

Na veškeré námi provedené práce a námi dodané a zasazené rostliny poskytujeme záruku 2 roky.

Ukázka námi upraveného firemního areálu

Ukázka námi upraveného firemního areálu

Ukázka námi upraveného firemního areálu

Ukázka námi upraveného firemního areálu