Zahradnictví
Libor Gottvald
tel.: +420 604 127 030

Prodej ovocných stromků

Pokud máte zájem o ovocné stromky, můžete si je objednat na telefonním čísle +420 604 127 030. Na tomto čísle Vám také sdělíme informace o aktuálním sortimentu a cenách. Způsob a termín dodání dle dohody.

Výběr z našeho širokého sortimentu:

  
Hrušeň Clappova
Plody větší až velké, kuželovitého tvaru, barvy zelenavě žluté s červeným líčkem. Barva dužiny žlutavě bílá, chuti sladce navinulé, mírně kořenité, velmi dobrá. Plodnost je pozdější, vysoká a pravidelná. Sklizíme v druhé polovině srpna. Spracovat do 14 dní po slkizni. Na stanoviště nenáročná.
Hrušeň Clappova
 
 
Hrušeň Decora
Plody středně velké, tvaru krátce kuželovitého, barvy zelenavě žluté, mírně rzivě mramorované. Dužina máslovitá, dobrá, sladce navinulá. Plodnost raná, bohatá a pravidelná. Sklizíme v polovině října, konzumně dozrává v prosinci, vydrží do ledna i déle.
Hrušeň Decora
 
 
Jabloň James Grieve Red
Plody středně velké až větší, celočerveně zbarvené. Dužina křehká, šťavnatá, sladce navinulá, velmi dobrá. Sklizíme koncem srpna, skladovatelná do začátku října. Do plodnosti vstupuje raně, plodí pravidelně a hodně. Vhodná do všech poloh.
Jabloň James Grieve Red
 
 
Jabloň Denár
Plody středně velké, žlutavě zbarvené. Dužina je jemná, šťavnatá, sladce navinulá, dobré chuti. Sklízíme v druhé polovině září. Vhodná do středních a vyšších poloh.
Jabloň Denár
 
 
Jabloň Diadém
Plody středně velké až větší s karmínově červeným líčkem téměř na celém povrchu plodu. Dužina je křehká sladce navinulá velmi dobré chuti. Slízíme v 1.polovině října. Vyniká brzkou a bohatou plodností. Vhodná do všech poloh.
Jabloň Diadém